loading
MAKRO MADENCİLİK HAKKIMIZDA

Hakkımızda

2016 yılında Eskişehir' de kurulan Makro Madencilik olarak;

            Profesyonel, eğitimli, motive personellerimizle sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler ve/ veya ürünler ile mesleki çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

           

            Eskişehir ilinde 4 adet Feldspat, Bentonit, Kütahya ilinde 1 adet Feldspat, Kaolen ile yine Kütahya ilinde 1 adet Mermer/ Oniks ruhsatları ile ilgili izin çalışmalarının bir kısmı tamamlanmış bir kısmı ise sonuçlandırılmaya çalışılmaktadır. Gerekli izinlerin tamamlanmasının ardından bölge seramik fabrikaları için öncelikle nakliye avantajı ve hammaddelerinin kullanabilirliği açısından ses getirecek projeler gerçekleştirilecektir. Kısa vadede iç ve dış piyasada pazar payını arttırarak hizmetlerimizi sunmayı hedeflemekteyiz.

 

            Hali hazırda Eskişehir İnönü ilçesinde işletmekte olduğumuz kırma, eleme, zenginleştirme tesisi ile seramik fabrikalarına hammadde temin etmeyi sürdürmekteyiz. Tesis içerisinde oluşturduğumuz mini labaratuvar yardımı ile kontrollü bir şekilde yaptığımız reçeteler sayesinde, farklı 10 çeşit  0-5 mm boyutlarında hammadde üretip fabrikaların kullanabileceği en uygun ürünü hazır hale getirerek bir nevi fabrika yükünü azaltmayı amaçlamaktayız.

 

            Ayrıca şirket bünyemizdeki 3 adet Maden Mühendisi, 2 adet Jeoloji Mühendisi, 1 adet Orman Mühendisi, 1 adet Çevre Mühendisi, 1 adet Harita Teknikeri ve büro elemanlarımız ile “Yetkilendirilmiş Tüzel Kişilik” adı altında madencilik sektöründe faaliyet gösteren firmalara; Kanunlara, Yönetmeliklere ve Ticari etiklere uygun davranarak kaliteli danışmanlık hizmetleri vermeyi sürdürmekteyiz.

Hakkımızda
Erbil Susaman
Erbil Susaman
Şirket Müdürü / Orman Mühendisi